AĞRI DAĞI TIRMANIŞI YAPILMASI PLANLANIYOR

Türk Nöroloji Derneği 05-11 Temmuz tarihleri arasında Dernek Başkanı Prof. Dr. Murat Terzi önderliğinde, asistan ve uzmanların eğitimine katkıda bulunmak, aynı zamanda hekimlerin yaşadığı mesleki zorluklara dikkat çekmek için, Türkiye genelinden nöroloji öğretim üyesi uzman ve araştırma görevlilerinin katılımı ile 'Ağrı Dağı Tırmanışı' yapmayı planlıyor.

Samsun SMMMO'dan enflasyon düzeltmesi talebi! Samsun SMMMO'dan enflasyon düzeltmesi talebi!

MESLEKİ GELİŞİME KATKI SAĞLAYACAK

Prof. Dr. Murat Terzi, bu etkinlik ile sadece mesleki bilginin değil, doğayla iç içe olmanın, sınırları zorlamanın da takım ruhunu geliştireceğini belirterek, “Asistan ve uzmanların teorik bilgilerinin yanı sıra fiziksel ve mental dayanıklılıklarını da sınayacakları zirve tırmanışının, onların mesleki gelişimlerine büyük bir katkı sağlayacağına inanmaktayım” dedi.

BÖLGEYİ KEŞFEDECEKLER

Türk Nöroloji Derneği Başkanı ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi(OMÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Terzi, asistanlar ve uzmanlar için ‘Ağrı Dağı Tırmanışı’nı düzenlemekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Ağrı Dağı’nın eşsiz manzarasında gerçekleşecek etkinlikte katılımcılar bu bölgeyi keşfedecekler. Bu tırmanış katılımcılara unutulmaz anlar ve değerli tecrübeler kazandıracak” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: İHA