Akansu, yaptığı açıklamada, şunları dile getirdi:

"İl Başkanımız Osman Kandıra'nın teklifi Genel Başkanımız ve liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin takdiriyle Milliyetçi Hareket Partisi Terme İlçe Başkanlığına atanmış bulunuyorum. Beni göreve layık gören liderimize ve il başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kutlu vazife ömür boyu taşıyacağım gurur nişanesidir. Makamlar mevki yeri değil hizmet yeridir. Biz sadece teşkilatımızı yönetmeye değil, memleketi yönetmeye talibiz. Cumhur İttifakı altında tüm yarışlara ve seçimlere hazır olduğumuzu kıymetli hemşehrilerimizin bilmesini isterim."

Tebrik ziyaretine gelen vatandaşlardan hediye getirmemeleri ricasında bulunan Akansu, "Vatandaşlarımız bilsinler ki hizmet yaparken herhangi bir bedel karşılığında yapmıyoruz. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda yar ve yardımcımız olsun. Şehitlerimize ve gazilerimize layık olmayı, gök kubbe altında hoş bir seda bırakmayı bizlere nasip etsin." diye konuştu.

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: "Sıfır Atık Hareketi dünyaya örnek gösterilmelidir" AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: "Sıfır Atık Hareketi dünyaya örnek gösterilmelidir"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.