Samsun'un meşhur menemencisi Mef'in Yeri, Samsunspor taraftarına özel bir kampanya başlatıyor. Mef'in Yeri,tamamen doğal ürünlerle, kendine has pişirme yöntemiyle hazırlanan Çakallı Menemeni'ni Samsunspor'un maçı öncesinde taraftarına çok özel fiyatlara sunacak.

SEVİNDİREN ADIM 

Samsunspor'un taraftarlarına olan sevgisiyle bilinen Mef'in Yeri, takımın maçlarını coşkuyla desteklemek isteyenleri sevindirecek bir adım attı. Mef'in Yeri, Samsunspor'un maç günlerinde geçerli olacak özel bir indirim kampanyası başlatacağını duyurdu. Bu kampanya, Samsunspor taraftarlarına hem lezzetli menemene olan tutkularını tatmin etme hem de takımlarını destekleme fırsatı sunacak.

Samsun'da kaçak akaryakıt operasyonu Samsun'da kaçak akaryakıt operasyonu

MAÇ ÖNCESİ MORAL BULACAKLAR

Samsunspor'un maçı öncesi Mefin Yeri'ni tercih eden taraftarlar, kampanya kapsamında eşsiz Çakallı Menemeni'ni indirimli fiyatlarla tadabilecekler. Bu özel indirim kampanyası, Samsunspor'un maçlarını izlemek isteyen taraftarları şimdiden heyecanlandırdı. Samsunspor taraftarları için bu kampanya, maç öncesinde enerji toplamak ve takımlarına coşkuyla destek olmak isteyenler için harika bir fırsat sunuyor. Mef'in Yeri'nin lezzetli Çakallı Menemeni'yle birleşen bu özel kampanya, Samsunspor'un zaferlerini kutlamak veya takımın moral bulmasını sağlamak isteyenler için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor. Maç günleri Mef'in Yeri'ne uğrayarak bu indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler, hem takımlarını desteklemek hem de lezzetli menemenin tadını çıkarmak için sabırsızlanıyor.

DAHA DA ÖZEL KILACAK

Samsunspor taraftarının hem gönlüne hem de midesine hitap edecek kampanyayı duyuran Mef'in Yeri İşletme Ortaklarından Eser Meftun Kumcu, "Samsunspor bizim için çok özel bir yere sahip. Taraftarlarımızın maç öncesinde coşkuyla dolu bir deneyim yaşamalarını istiyoruz. Bu nedenle, Samsunspor maç günlerinde tüm menemenseverlere özel indirimler sunacağız. Maç günleri, menemen keyfini daha da özel kılacak" dedi.

HER ZAMAN YANINDAYIZ

Kumcu ayrıca Samsunspor'un bu dönemdeki zorlu performansına rağmen taraftarlarına duyduğu desteği de vurgulayarak şunları söyledi: "Evet, takımımız şu an ligde zorlu bir dönemden geçiyor, ancak biz Samsunspor'a olan sevgimizi ve inancımızı asla kaybetmiyoruz. Takımımızın ihtiyaç duyduğu desteği sağlamak istiyoruz ve maç günlerinde taraftarlarımıza bu özel kampanya ile birlikte bu desteği sunuyoruz. Unutmayın, her zaman yanınızdayız, Samsunspor!"

Mef'in Yeri, Tekkeköy Organize Sanayi Bölgesi Şabanoğlu Mahallesi Kutlukent Bulvarı No:136'da misafirlerini ağırlıyor. 

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.