Alaçamspor Teknik Direktörü Ahmet Karadağ: "Tek amacımız futbol oynamak" Alaçamspor Teknik Direktörü Ahmet Karadağ: "Tek amacımız futbol oynamak"

SAMSUN'DA OYNANAN MÜSABAKALAR SONA ERDİ

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları 'Hentbol Gençler Kız/Erkek' il birinciliği müsabakaları, Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda oynanan final maçlarının ardından düzenlenen madalya töreni ile sona erdi.

ÇEKİŞMELİ MAÇLAR YAŞANDI

Bir birinden çekişmeli maçların yaşandığı il birinciliği müsabakalarına; erkeklerde 3, kızlarda 4 takım katılım sağladı.

MADALYA VE KUPALAR TAKDİM EDİLDİ

Renkli görüntülerin ve centilmenliğin ön planda olduğu müsabakalarda dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını; Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın, Hentbol İl Temsilcisi Ziya Aydın, Yaşar Doğu Spor Salonu Tesis Amiri Gökhan Şevket Doğan ve müsabaka gözlemcisi Engin Uçarlı takdim etti.

BAŞKAN TOGAR'DAN TEBRİK

Tören öncesi konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar; takımları tebrik ederek grup müsabakalarında ilimizi temsil edecek takımlara başarılar diledi. Kızlar ve erkeklerde birinci olan takımlar 19-22 Aralık 2023 tarihleri arasında Hentbol Federasyonu tarafından belirlenecek şehirde Samsun'u temsilen yarışacaklar.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.