SAMSUNSPOR İLE 52 ORDUSPOR FK DEPREMZEDELER İÇİN KARŞILAŞTI

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor ile TFF 3. Lig ekiplerinden 52 Orduspor Futbol Kulübü, gelirinin tamamı depremzedelere bağışlanacak dostluk maçında 19 Mayıs Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Maçın başında birlikte poz veren 2 takım sporcuları, maç genelinde de dostça mücadele etti. Tribünler maç boyunca depremden etkilenen iller lehine tezahürat yaparken, taraftarlar ligden çekilen takımların atkılarını açtı.

SAMSUNSPOR'UN İLK 11'İ

Samsunspor maça kalede Aykut Özer, defansta Zeki Yavru, Alim Öztürk, Elano Yeğen, orta sahada Cihan Kahraman, Enes Albak, Moussa Guel, Osman Çelik, Ali Ülgen, Moryke Fofana ve Tomane Mendes ilk 11 ile çıktı. 52 Orduspor FK ise maça Taha Ayan, Yalçın Kaya, Sergen İlhan, Nevzat Bilen,Nazmi Candoğan, Erhan Karayer, Sefa Küpeli, Gökhan Erdöl, Abdullah Sezgin, İrfan Başaran ve Yusuf Tunç 11’i ile çıktı.

Samsunspor taraftarından birliktelik mesajı! Samsunspor taraftarından birliktelik mesajı!

SAMSUNSPOR GALİP

Ev sahibi Samsunspor’un gollerini 36. dakikada Moussa Guel, 41. dakikada Enes Albak, 65. dakikada Emre Demir, 89. dakikada Ali Kaan Güneren ve 90+2. dakikada Douglas Tanque kaydetti.

5 BİNE YAKIN BİLET SATILDI

Karşılaşmada görev alan 300’e yakın güvenlik görevlisi para almadan gönüllü olarak müsabakada görev yaparken, 5 bine yakın satılan normal ve sanal biletten elde edilen gelir depremzedelere bağışlanacak.

AW831765_12

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.