Lösemili ve kanser hastalarına umut olmak için çalışmalar yürüten LÖSEV, birlikte çalıştığı gönüllüleri de unutmadı. ‘Dünya Gönüllüler Günü’ kapsamında gönüllüleriyle birlikte İlkadım ilçesinde bir otelde düzenlenen çalıştayda buluşan LÖSEV ailesi, çalışmalarının hem Samsun halkına hem de tüm Türkiye'ye duyurulmasında katkı sağlayan Samsun Medya Grubu'na teşekkür ödülü verdi.

"DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Düzenlenen etkinlikte Samsun Medya Grubu bünyesinde bulunan Samsun Gazetesi ve Kanal S TV'ye teşekkür ödülü verilirken törende konuşma yapan Samsun Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Merve İlhan "Samsun Medya Grubu olarak desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Lösemili çocuklarımızın yanındayız." ifadelerini kullanırken, Kanal S TV Haber Merkezi Müdürü Ömer Faruk Kocabaş "Samsun Medya Grubu ailesi olarak çalışmalarınızı çok önemli, değerli buluyoruz ve çok büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Bundan sonra da yayınlarımızda ve gazetemizde çalışmalarınıza yer vererek Samsun halkına ve tüm Dünya'ya duyurmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

GÖNÜLLÜLER BİZİM GÖZBEBEĞİMİZDİR!

LÖSEV, 25 yıldır Türkiye genelinde 67 binden fazla lösemi kanser hastasına ve ailelerine maddi-manevi destekler iletirken çocukları yaşama bağlıyor. Bu denli önemli ve kutsal görevi, bir sivil toplum kuruluşu olarak, tamamen gönüllü kişiler ve hayırsever Türk halkının destekleri ile gerçekleştiriyor. Bu anlamlı çabalar lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukların yüzünde birer gülümseme, tedavilerinde hızlı ilerlemeler olarak yansıyor. Her yıl 5 Aralık, gönüllü çalışmaları ve faydalarını duyurmak, gönüllülük bilincini arttırmak amacıyla Dünya Gönüllüler Günü olarak kutlanıyor. LÖSEV tarafından bu yıl 'Dünya Gönüllüler Günü' kapsamından İlkadım ilçesindeki bir otelde düzenlenen gönüllü çalıştayına 100 LÖSEV gönüllüsü katıldı. Gönüllüler gün boyu düzenlenen eğitimlerle farkındalık kazanırken canlı müzik, dans etkinlikleri ile keyifli dakikalar geçirirdi.

Sevtap Sağlam ile Uyan Samsun 6 Şubat Pazartesi Sevtap Sağlam ile Uyan Samsun 6 Şubat Pazartesi

HERKESİN MUTLAKA YAPABİLECEĞİ BİR ŞEY VAR

Türkiye genelinde 6 milyondan fazla gönüllüsüyle en çok gönüllü üyeye sahip Sivil Toplum Kuruluşu olan LÖSEV herkesi gönüllü olmaya davet ediyor. İlkokuldan üniversiteye kurumlardan emeklilere kadar LÖSEV’de herkesin lösemi ve kanser ile mücadele eden çocukları yaşama bağlamak için yapabileceği bir şeyler var. LÖSEV, destek olmak isteyen her yaştan gönüllü için farklı projeler sunuyor. LÖSEV’e gönüllü olmak için de LÖSEV'in kendi internet sitesi adresinden (www.losev.org.tr) gönüllü kayıt formu doldurarak ya da 0362 999 16 04 numaralı telefon ile iletişime geçerek kayıt olunabiliyor.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.