Aralarında Samsun da var! 46 ilde eş zamanlı "Çengel-3" operasyonu Aralarında Samsun da var! 46 ilde eş zamanlı "Çengel-3" operasyonu

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Dr. Mehmet Muş'un başlattığı "turizm tanıtım hamlesi"nin olumlu sonuçları,  yaygın televizyonların ekranlarına yansımaya devam ederken, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da 7 Eylül'de Samsun'a gelmesi kesinlik kazandı.

KAMUOYUYLA PAYLAŞACAK

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş'un kuruluşunda büyük emeği geçtiği Türkiye Turizmi Tanıtma ve Geliştirme Ajansı tarafından Samsun'un Kuş Cenneti, Vezirköprü-Yakakent Kanyonları ve Ladik Gölü başta olmak üzere 17 ilçede tarihi ve turistik alanların görüntülenmesiyle ortaya çıkan tanıtım videosu da bizzat Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından kamuoyuyla paylaşılacak.

MUŞ SÖZ ALMIŞTI

Bilindigi gibi TBMM Bütçe ve Plan Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, Samsun'un tanıtan söz konusu video görüntülerinin uçaklarda gösterimi konusunda THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat'tan söz almıştı.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.