Samsun ikinci el otomobil pazarında o araçlar revaçta Samsun ikinci el otomobil pazarında o araçlar revaçta

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş'un öncülüğünde başlatılan turizm tanıtma hamlesi kapsamında Samsun'a gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Samsun'un turizm konusunda birçok artısı olduğunu belirterek, "Üzerimize ne düşüyorsa yapıp, hızlı bir şekilde Samsun'un turizmden hak ettiği potansiyeli almasını sağlayacağız" dedi.

"ÇOK FAZLA ARTISI VAR"

Bakan Ersoy, Turizm Paydaşları ile Turizm Değerlendirme Toplantısı'nın ardından Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'ye özel açıklamalarda bulunarak,  "Turizm konusunda hem belediyemiz hem valimiz olsun hem de vekillerimizde gerekli niyet oluşmuş. Tamamen konsantre olmuşlar. İnşallah biz de onlarla birlikte üzerimize ne düşüyorsa yapıp, hızlı bir şekilde buranın turizmden hak ettiği potansiyeli almasını sağlayacağız.
Samsun'un turizm konusunda çok hızlı büyüyebileceğini düşünüyorum. Çok fazla artıları var. Sadece onları biraz daha parlatıp, ön plana çıkarmamız gerekiyor. Gerisi kendiliğinden gelecektir" ifadelerini kullandı.

BORA KARA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.