SAMSUNSPOR TARAFTARI MANİSA’YA GİDİYOR

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyen Samsunspor, deplasmanda karşılaşacağı Manisa FK maçından 3 puanla dönmeyi hedefliyor. Zorlu maçta takımlarını desteklemek isteyen çok sayıda Samsunspor taraftarı, Manisa'ya gidiyor.

KAVAK VE SALIPAZARI BELEDİYELERİNDEN DESTEK

Takımlarını yalnız bırakmamak için Manisa'ya gidecek olan Samsunspor taraftlarına ulaşım desteği Samsun'un Kavak ve Salıpazarı Belediyelerinden geldi. Otobüs ve minübüs desteği veren iki belediyenin katkılarıyla Manisa'ya gidecek olan Samsunsporlular, 90 dakika boyunca 12. adam olarak maçtaki yerlerini alacak.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Samsunspor Taraftar Grupları, zorlu deplasman öncesi kendilerine ulaşım desteği sağlayan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'e teşekkür etti. Samsunspor için ve Samsunspor taraftarı için elini taşın altına koyan tüm yerel yöneticilerine ayrı bir değer verdiklerini açıklayan Samsunspor Taraftar Grupları, "Samsunspor'a ve Samsunspor taraftarına destek olan belediye başkanlarına teşekkür ediyoruz" şeklinde mesaj yayınladı.

Samsun'un şubat ayı kaza bilançosu: 257 yaralı Samsun'un şubat ayı kaza bilançosu: 257 yaralı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.