KAVAK KAYMAKAMI GÖREVE BAŞADI

Erdem Karanfil, İçişleri Bakanlığının 18.09.2023 atama kararı ile 25.09.2023 tarihinde ilçedeki görevine başladı.

AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş, Erdoğan ile görüştü: "Yol arkadaşı olmak gurur kaynağım!" AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş, Erdoğan ile görüştü: "Yol arkadaşı olmak gurur kaynağım!"

ERDEM KARANFİL KİMDİR?

Kaymakam Erdem Karanfil aslen Balıkesirli olup 1986 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 2010 yılında Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun oldu. Bir süre Eğitim sektöründe çalıştıktan sonra Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı.2019 yılında yapılan Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak 108. dönem mülki idare amirliği mesleğine Kocaeli Kaymakam adayı olarak intisap etti. Yalova ve Bolu’da Teftiş Stajını, Çanakkale/Ezine ve Hatay/Arsuz’da refiklik stajını tamamladı. Kırıkkale’nin Bahşılı ve Yahşihan, Çankırı’nın Kurşunlu ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. İngiltere Sheffield Üniversitesinde yabancı dil eğitimi aldı. 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan Kahramanmaraş Merkezli Depremlerde Adıyaman’da Koordinatör Kaymakam olarak bir süre görev yaptı.

 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansına devam eden Kaymakam Erdem Karanfil evli olup İngilizce bilmektedir.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.