İzmir'de gerçekleştirilen TEKNOFEST’te stant açan Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü ziyaretçi akınına uğradı. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Gençlerimiz, Türkiye Yüzyılı’nda, fikirleri ve yetenekleriyle geliştirdikleri yerli ve milli eserlerle ülkemize ve tüm insanlığa çok önemli katkılar sağlayacak” dedi.

DENYİMLEME İMKANI BULDULAR

Yer aldığı ulusal ve uluslararası organizasyonlarda tüm ilgileri üzerine toplayan Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü, İzmir’de düzenlenen TEKNOFEST’te ziyaretçilerin gözde noktalarından oldu. Ziyaretçiler, oluşturulan atölyelerde deney ve gözlem çalışmaları gerçekleştirip, festivalin tadını doyasıya çıkardı. 

ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK

Atakum’da "Dayanışma Var, Engel Yok" Atakum’da "Dayanışma Var, Engel Yok"

Canik Keşif Kampüsü’nde eğitim alan öğrencilerin, özgünlüğü bir yaşam biçimi haline getirdiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsümüzde yenilikçi fikirlerle bilim ve teknolojide inovasyon lideri nesilleri yetiştirmeye devam ediyoruz. Öğrencilerimiz, T3 Vakfı’nın uzman eğitmenleri eşliğinde bilim ve teknoloji alanlarında teorik ve uygulamalı bir şekilde eğitimlerini sürdürüyor. TEKNOFEST kuşağı gençlerimiz Canik’imizde hayal ediyor, tasarlıyor, üretiyor ve hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Gençlerimiz, Türkiye Yüzyılı’nda, fikirleri ve yetenekleriyle Milli Teknoloji Hamlesi düsturuyla geliştirdikleri yerli ve milli eserlerle ülkemize ve tüm insanlığa çok önemli katkılar sağlayacak” diye konuştu.

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.