İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken ülkenin ve şehrin mevcut ekonomik durumuyla ilgili konuştu. Tüfekci iktidara geldikleri takdirde esnafın da vatandaşın da rahat bir nefes alacağını söyledi. 

RAHAT NEFES ALDIRACAĞIZ

Kale Mahallesi ve Mecidiye Çarşısı esnafını ziyaret eden Tüfekci, esnafın zor durumda olduğunun altını çizerek, “Hangi ilçemize, hangi mahallemize gidersem gideyim esnafımız bize dert yanıyor. Bırakın kazanç sağlamayı elektrik, su, doğalgaz faturalarını bile karşılamakta zorluk çekiyorlar. Uzun yıllardır süregelen ve artık katlanılamaz, geçinilemez noktaya gelen bu sürecin üstesinden en ‘İYİ’ şekilde biz geleceğiz. Hem esnaf, üretici desteklerimizle hem de iktidara gelir gelmez ekonomi politikalarının düzeltilmesiyle tüm vatandaşımıza rahat bir nefes aldıracağız” dedi.

TÜFEKCİ’DEN BİRLİK ÇAĞRISI

Atakum Lozan Mübadiller Derneği ve İlyasköy Mübadele Derneği'yle de bir araya gelen İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Bu şehrin kurtuluşuna şahit olmamız için artık çok az bir zaman kaldı. O, bu, şu demeden, vatandaşı kutuplaştırmadan bütün şehir olarak, bütün Balkan Türkleri ve mübadiller olarak birliğimizin, beraberliğimiz en üst seviyede olması gerekiyor. Ülkemizin bu zor dönemden kurtulması için, güneşin yeniden üstümüzde doğması için 10 günden az bir vaktimiz kaldı. Gelin bu şehri birlikte kalkındıralım. Parti ayırt etmeden kim göreve gelirse gelsin, Trabzon’un Ankara’nın değil, bu şehrin milletvekili olacaklara sesleniyorum. Samsun için birlikte çalışalım” dedi.

Samsun'da suya zam! Mustafa Demir, zammı iptal eden yargıya da çattı Samsun'da suya zam! Mustafa Demir, zammı iptal eden yargıya da çattı

YAREN YALNIZ 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.