İYİ PARTİ BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ’NDE BULUŞTU

Yoğun katılımın 14 Mayıs seçimlerinin habercisi olduğunu vurgulayan İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, “Bugün bu kalabalıktan gördüğüm en güzel şey biriz, beraberiz ve birlikte kazanacağız. Ülkemizin, şehrimizin artık yeniden bir kurtuluşa ihtiyacı var. Bu kurtuluşun meşalesi de bundan 104 yıl önce olduğu gibi yine Samsun'da yakılacak. Sizlerle birlikte, tüm Samsunumuz ile birlikte 15 Mayıs sabahına çok ‘İYİ’ bir şekilde uyanarak yeniden ülkemizin ve şehrimizin hak ettiği günlere geri döneceğiz.”

Samsun Zeytinlik Mahallesi'nde eve baskın! Samsun Zeytinlik Mahallesi'nde eve baskın!

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ 

İyi Parti Samsun İl Başkanlığının düzenlediği ve  tüm milletvekili adaylarının katıldığı programda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

“BU TABLO 14 MAYIS’IN TEMİNATIDIR”

Sahadaki ilgi, alaka ve teveccühün yüksek olduğunu dile getiren Tüfekci, “Katılımlarınız için çok teşekkür ederim, bu tablo, bu kalabalık bize 14 Mayıs gecesinin ne kadar ‘İYİ’ geçeceğinin sinyallerini veriyor. Türkiye gülmeyi unuttu biz güldüreceğiz, Türkiye umut etmeyi unuttu biz umutlandıracağız. Bu düşüncelerle çıktığımız yola sizin desteğiniz ve bizim gayretimiz ile sefer bizden zafer Allah'tan inşallah.” dedi.

İlkadım ilçesinde düzenlenen programa, İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun Milletvekili Adayları İmren Nilay Tüfekci, Ahmet Karkucak, Yunus Gün, Birsen Öztürk, Halil İbrahim Yalgın, Efe Aydın, Ufuk Gülşen ve Kazım Can Şen, İYİ Parti İlçe Başkanları ve Teşkilatları ile birlikte partililer katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.