İstanbul'dan Samsun'a uyuşturucu getiren 1'i kadın 2 kişi İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi'nde araç içerisinde polisin takibi sonucu yakalandı.

İSTANBUL'DAN SAMSUN'A UYUŞTURUCU OPERASYONU

Edinilen bilgiye göre, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu arz ve mücadele kapsamında yaptıkları takip ve çalışma sonucu, İstanbul'dan Çarşamba ilçesine uyuşturucu getirileceği bilgisin aldı.

UYUŞTURUCU GETİRİLECEĞİ BİLGİSİ HAREKETE GEÇİRDİ

Narkotik ekipleri, E.Y. isimli şahıs ile F.S. adlı kadının İstanbul'dan satış amaçlı uyuşturucu madde getireceği bilgisi üzerine hareket geçti.

İLKADIM İLÇESİ DERECİK MAHALLESİ'NDE YAKALANDILAR

Yapılan takip ve çalışmalarda E.Y. ve F.S. adlı kadın İstanbul dönüşünde İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi'nde araç içerisinde yakalandı. E.Y.'nin üzerinden 1,32 gram metamfetamin maddesi ve 3 adet ecstasy hap, F.S. adlı kadının üzerinden ise 73,14 gram metamfetamin maddesi elde edildi.

Samsun'da Kafkas ezgileri esintileri! Samsun'da Kafkas ezgileri esintileri!

TUTUKLANDILAR

Narkotik Şube Müdürlüğündeki sorgularının adından bugün Samsun Adliyesine sevk edilen F.S. adlı kadın ile E.Y. mahkemece "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.