Samsun'da camları kırdılar araçları yaktılar! 10 kişiye gözaltı Samsun'da camları kırdılar araçları yaktılar! 10 kişiye gözaltı

İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, esnafın sıkıntılarını çok iyi bildiklerini belirterek, "Hayatın böylesi pahalı, kiraların bu kadar arttığı bir ortamda, vergi ve kredi borçları ile de ayrıca boğuşan esnafımız için nasip olur da göreve geldiğimizde çok hızlı planlamalar yapmak istiyoruz" dedi.

"SORUNLARI İYİ BİLİYORUZ"

Tüfekci, yerel seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlere tüm hızıyla devam ediyor.  İlk olarak Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası'nı ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde başkanlık koltuğunu devir alan Yusuf Saim Erkan’ı tebrik eden ve başarılar dileyen Tüfekci, “Şoförler Odası, Sayın Fevzi Apaydın başkanlığında yaptığı çalışmalar ve oluşturduğu hizmetler ile önemli bir yere sahipti. Geçtiğimiz günlerde ise başkanlığa Sayın Yusuf Saim Erkan geldi. Başarıların artarak devam etmesini diliyorum. Biz geçtiğimiz seçimlerde sahadaydık. Şoför esnafının sıkıntılarını yakından biliyoruz. Hayatımızı kolaylaştırmak adına mücadele edenlerin hayatının ne kadar zorlaştığını maalesef kimse görmek istemiyor. Bir çok alanda olduğunu gibi bu alanda da sorunlar olduğu gibi duruyor. Emeğe sahip çıkılmayan bir ortamda başka şeylerden bahsetmek çok zor” diye konuştu.  

 

"BORÇLARLA BOĞUŞUYORLAR

Sonrasında Samsun Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz ve yönetim kurulunu ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alan, karşılıklı çözüm önerileri üzerinde duran İmren Nilay Tüfekci, “Günümüzde meslek erbabı olmak, meslekleri ayakta tutmak ve yeni nesillere en doğru şekilde aktarmak çok kıymetli bir hal aldı. Kuaförler Odası da mesleki değer ve gelişimi sürdürülebilir hale getirmek için uğraşırken bir yandan da esnafı ayakta tutmak için çaba harcıyor. Hayatın böylesi pahalı, kiraların bu kadar arttığı bir ortamda, vergi ve kredi borçları ile de ayrıca boğuşan esnafımız için nasip olur da göreve geldiğimizde çok hızlı planlamalar yapmak istiyoruz. Çünkü esnafımız artık kirasını ödeyemez duruma geldi. Bu anlamda Sayın başkan Savaş Kiraz ve yönetimine başarılar diliyorum.  

BAŞARI DİLEDİLER

Samsun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yusuf Saim Erkan ve Samsun Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, çalışmalarında başarılar dilediler.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.