İLKADIM'DA SEMT SPOR ALANLARI PROJESİ

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, 'Semt Spor Alanları' projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı. 'Semt Spor Alanları' projesi ile ilçe genelinde bulunan parklarda spor alanları oluşturacaklarını belirten Başkan İhsan Kurnaz, ''Mahallelerde bulunan parklarda, fitness aletleri, basketbol ve futbol sahası, yürüyüş yolları yapacağız. Tüm vatandaşlarımız bu alanlardan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Bunun yanısıra gençlerimizin spora yönelmeleri adına çalışmalarımız olacak. Hedefimiz her mahallemizde spor alanı oluşturmak'' dedi.

"SPORUN VE SPORCUNUN YANINDAYIZ"

İlkadım’ı sporla anılan bir şehir haline getirme çabası içinde olacaklarını belirten Başkan İhsan Kurnaz, ''Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sporun ve sporcunun yanında olacağımızı söyledik. Bunun içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 'Semt Spor Alanları' projesini bu anlamda çok önemsiyoruz.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden gençlik hareketi! Kamp başvuruları başladı Samsun Büyükşehir Belediyesi'nden gençlik hareketi! Kamp başvuruları başladı

"EN İYİSİNİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Sağlıklı nesiler yetiştirmek adına gençlerimiz ve çocuklarımız için, İlkadım’a ve İlkadımlılara en iyisini yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

NEJLA KAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Rahşan Çelik