Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kaymakam Dr. Polat Kara, İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ve muhtarlarla ile birlikte Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Aile Destek Merkezi tarafından ihtiyaç sahibi kursiyerlere destek için düzenlenen kermese katıldı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Başkan Togar, Tekkeköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Aile Destek Merkezi tarafından düzenlenen kermeste stantları gezerek, ihtiyaç sahiplerine destek için satış yapan kadınlarla bir araya geldi. El emeği göz nuru ürünleri satan kadınlara teşekkür eden Togar, desteklerinin her zaman kendileriyle olduğunu söyledi.

ANLAMLI KAMPANYA

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Kaymakamımız Dr. Polat Kara, İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ve muhtarlarımız ile birlikte Tekkeköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Aile Destek Merkezi tarafından ihtiyaç sahibi kursiyerlere destek için düzenlenen kermese katıldık. Yaptıkları el emeği göz nuru ürünleri satarak destek olan hemşehrilerimizin yanında olarak bu güzel anlamlı kampanyaya destek vermeye çalıştık. Tekkeköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve Aile Destek Merkezi'ne hazırlamış oldukları bu güzel ve anlamlı program için teşekkür ederim."

Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 27 Şubat Salı Gürkan Sarıkaya ile Kanal S Ana Haber 27 Şubat Salı

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.