Dernek Genel Başkanı Murat Değirmenci, etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olan bu bayramda, yine onun çok sevdiği çocukları mutlu etmek için etkinlik düzenledik. Atakum sahili ve İlkadım Kurtuluş İskelesi'nde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle çocuklara bayram sevinci yaşattık" dedi.

Etkinliklere katılan çocuklar, yüzlerine yapılan boyamalarla neşeli bir görünüme kavuşurken, renkli balonlar ve çikolatalarla da bayram coşkusunu yaşadılar. Dernek üyeleri, çocuklara bayramın anlamını ve önemini anlatarak, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmeyi hedeflediler.

Samsun'da çocuklara yönelik düzenlenen etkinliklerle toplumsal dayanışma ve paylaşma duygularının ön plana çıktığı görüldü. Hayata Anlam Katanlar Derneği'nin bu tür etkinliklerle topluma katkı sağlamaya devam edeceği belirtildi.

Samsun'da korkunç olay! Oto elektrik ustası Murat Arslan asansör boşluğunda ölü bulundu Samsun'da korkunç olay! Oto elektrik ustası Murat Arslan asansör boşluğunda ölü bulundu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.