HAVZA OSB VE MYO'YA DOĞAL GAZIN GETİRİLMESİ İÇİN ADIMLAR ATILDI

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Karayolları Bölge Müdürü Rifat Silov, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza OSB Müdürü Hasbi Altuntaş ve doğal gaz firması yetkilisinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, Havza OSB ve Havza MYO'ya doğal gaz hattı üzerindeki kara yolları geçiş noktalarındaki sorunlar çözüme kavuşturularak mutabakat sağlandı.

DOĞAL GAZIN EN KISA SÜREDE ULAŞTIRILMASI HEDEFLENİYOR

Toplantı neticesinde, Havza'daki bu önemli bölgelere doğal gaz getirilmesi için kara yolları geçiş noktalarındaki gerekli olan altyapı düzenlemelerindeki pürüzlerin giderilmesi kararı alındı. Havza OSB ve Havza MYO'ya doğal gazın en kısa sürede ulaştırılması hedefleniyor.

Sizin Şehriniz Sizin Tarihiniz 24 Nisan Çarşamba günü Kanal S ekranlarında Sizin Şehriniz Sizin Tarihiniz 24 Nisan Çarşamba günü Kanal S ekranlarında

SEBAHATTİN ÖZDEMİR: "HAVZA MYO'DA İMKANLARDAN YARARLANACAK"

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Havza OSB’nin mevcut olan cazibesini arttıracak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle yatırımcılar için önemli olan doğalgaz hattı projesinin gerçekleşmesi için görüşmelerimizi tamamladık. Gerçekleşecek doğal gaz projesi ile hat üzerinde olan Üniversite Mahallemiz, Havza Meslek Yüksekokulumuz da bu imkanlardan faydalanacak” dedi.

İHA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.