Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Samsun'da sona erdi Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası Samsun'da sona erdi

Havza Belediyesi, Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Havza Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi işbirliğiyle Havza Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvada 16 takım 4 grup halinde mücadele ediyor. D grubunun ilk maçında İlçe Jandarma Komutanlığı rakibi İlçe Sağlık Müdürlüğünü 13-2 yendi.

HAVZA BELEDİYESİ RAKİBİNİ YENDİ

Turnuvanın ikinci maçında ise Havza Kaymakamlığı ile Havza Belediyesi karşı karşıya geldi. Kaymakam Mustafa Ayvat ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in de oynadığı müsabaka sonucunda Havza Belediyesi rakibi Havza Kaymakamlığını 11-9 yendi. Kaymakam Ayvat, turnuvanın Cumhuriyet'in ilanının 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlendiğini belirterek, "16 kurumumuzun katıldığı turnuvada amacımız kurumlarımız arasındaki diyalogu geliştirmek ve kurumlarımızda çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını artırmak. Turnuvaya katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

SPORUN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ VURGULANDI

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, turnuvanın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Kurumlar arası ilişkilerin geliştirilmesi açısından bu tür organizasyonları önemsemekteyiz. Sporun birleştirici gücü ile kurumlar arasında iyi olan ilişkilerimizi daha da iyi hale getirmeyi hedeflemekteyiz. Turnuvaya katılan tüm kurumlarımıza başarılar dilerim." dedi. Havza Gençlik ve Spor İlçe Müdür Cafer Uzun ise turnuvanın 21 Aralık'ta oynanacak olan final maçı ile sona ereceğini belirtti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.