Samsun'da operasyon! Abi-kardeşe gözaltı Samsun'da operasyon! Abi-kardeşe gözaltı

BAŞKAN SEBAHATTİ ÖZDEMİR'E ZİYARET

Havza Kaymakamı Mustafa Ayvat, Havza Belediyesini ziyaret ederek Başkan Sebahattin Özdemir ile görüştü. Başkan Özdemir’in makamında gerçekleşen ziyarette Özdemir, Kaymakam Mustafa Ayvat’a Havza ve Havza Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

HEDEF HAVZA'YA HİZMET

Kaymakam Ayvat, misafirperverliğinden ötürü Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür etti ve kurumlar arası diyalogun önemli olduğuna değinerek hedeflerinin tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği içinde Havza ve Havzalılara hizmet etmek olduğunu belirtti.

"ÖNCELİĞİMİZ TÜRKİYE YÜZYILI"

Ziyarette konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise belediye olarak her zaman işbirliğine açık olduklarını belirterek, “Önceliğimiz Türkiye Yüzyılı vizyonumuz kapsamında gelişen ve büyüyen ilçemize ve halkımıza en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek. Bunun içinde gerek kamu kurum ve kuruluşları gerek ise sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Kaymakamımız Mustafa Ayvat’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyor, bir kez daha görevinde başarılar diliyorum” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.