Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor-Samsunspor maçıyla ilgili yaşanan olaylar sonrası yorumlarda bulunan Avrupa Gol Kralı, Samsunspor, Galatasaray ve Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu, Samsun gazetesi spor yazarı Tanju Çolak'a sert eleştirilerde bulundu.

"Eğer bu işin ucunda Tanju Özcan da varsa 'Yuh' diyorum"

Çolak ise konu ile ilgili, "Bolu'daki şahsiyet, bir kere benden on yaş küçük. Muhtemelen muhterem aile büyüklerin benim o dönemlerde attığım gollerle ve yurt dışındaki başarılarımdan dolayı bu ismi sana vermişlerdir. Bence hemen başvur ve ismini değiştir. Gerçekten bu ismi taşıyacak en son kişisin. Samsunspor'u korudum. Bir sürü hakaret yedim. Ben Bolu halkına kötü bir şey söylemedim. Boluspor maçına Samsunspor taraftarı alınmaması kararı veren Bolu İl Spor Güvenlik Kurulu'na 'yuh' dedim. Ne gerek var dedim. 'Neden Kayseri'de olan kararı burada da devam ettiriyorlar' dedim. Üstüne alınan alınsın. Eğer bu işin ucunda Tanju Özcan da varsa 'Yuh' diyorum. Kendisi de Kayseri'deki olayı kınayanlar arasındaydı" diye konuştu.

Samsun'da ilkokullarda 'Kaybetmek yok şampiyon Samsunspor' turnuvası! Samsun'da ilkokullarda 'Kaybetmek yok şampiyon Samsunspor' turnuvası!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.