Samsun'da deprem zirvesi! Vali Zülkif Dağlı açıkladı: Ekipler deprem bölgesine gönderildi Samsun'da deprem zirvesi! Vali Zülkif Dağlı açıkladı: Ekipler deprem bölgesine gönderildi

GELECEK PARTİSİ SAMSUN'DA YOĞUN ÇALIŞMA SÜRECİNE GİRDİ

Samsun il teşkilatını kurduktan sonra ilçelerde yoğun bir çalışma sürecine giren Gelecek Partisi başta vatandaşlar olmak üzere, meslek odaları, STK'lar, muhtarlar ve hemşehri dernekleri ile biraraya gelerek sorunlarla ilgili partisinin çözüm önerini anlatıyor.

ÇİFTÇİYE DESTEK

Bu kapsamda Yeşilyurt, Çarşamba'da İlçe Başkanı İdris Sel ve parti teşkilatı ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Sonkaya, Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Bala, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Yusuf Özkan'ı ziyaret etti. Tarımın son dönemde en strajik alan olarak ön plana çıktığını fakat mevcut iktidarın çiftçiye gerekli desteği vermediğini belirten Yeşilyurt, "Gelecek Partisi iktidarında başta Çarşambalı çiftçimiz olmak üzere tüm tarım sektörüne her alanda ürün ve bölge bazlı destekler vereceğiz. Bu bağlamda kur korumalı mevduat adı altında faiz lobisine giden hortumları kesip bu kaynakları çiftçimize kur korumalı mazot, gübre ve ilaç desteği olarak vereceğiz" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.