Birbirinden ünlü isimlerin sahne alacağı Fanta Fest Samsun için feri sayım başladı. İnternet kullanıcıları, "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 ne zaman?", "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 bilet fiyatları ne kadar?", "Samsun Fanta Gençlik Festivali biletleri nereden alınır?" sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

FANTA FEST SAMSUN

İnternet kullanıcıları "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 ne zaman?", "Samsun Fanta Gençlik Festivali 2022 bilet fiyatları ne kadar?" sorularına yanıt arıyorlar. Samsun Fanta Gençlik Festivali hakkında merak edilenler haberimizin devamında. İşte Samsun Fanta Gençlik Festivali hakkında merak edilenler.

FANTA FEST SAMSUN NE KADAR?

Samsun Fanta Gençlik Festivali, 21 Ağustos'ta da Samsun'da yapılacak. 

FANTA FEST SAMSUN'DA HANGİ SANATÇILAR OLACAK?

Pop müziğinin en sevilen ve en yetenekli isimleri arasında gösterilen Edis ile rap müziğinin önemli isimleri arasında yer alan Gazapizm bu sene Fanta Gençlik Festivali'nde sahne alacak. 

Samsun'da turizm masada! Sektör temsilcileri öneride bulundu Samsun'da turizm masada! Sektör temsilcileri öneride bulundu

FANTA FEST SAMSUN BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Fanta Gençlik Festivali'nin bilet fiyatları hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Fakat bilet fiyatlarının 120 TL ve üstü olması bekleniyor. 

FANTA GENÇLİK FESTİVALİ 

Bir döneme damga vuran Fanta Gençlik festivali 8 yıl aranın ardından yeniden gerçekleştiriliyor. Gençlerin doyasıya eğleneceği konser pandeminin ardından ilk kez gerçekleştirilecek.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.