Eski Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu’nu ziyaret etti. Samsun TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Fahri Eldemir, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Dilmen ve Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır’ın da bulunduğu ziyarette çalışmalar konuşuldu.

MUTLULUĞUNU DİLE GETİRDİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Samsun'daki film gibi UMKE tatbikatını paylaştı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Samsun'daki film gibi UMKE tatbikatını paylaştı

Samsun’da görev yaptığı dönem içinde her kesimle karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayalı hizmet odaklı çalıştıklarını belirten Kaymak, “Karadeniz’in gözbebeği Samsun, ömrümün sonuna dek gönlümün en derininde müstesna bir yere sahip. İş dünyamızın çatı kuruluşu olarak da siz değerli iş insanlarıyla çok güzel çalışmalarımız oldu. Bugün uzun bir aradan sonra siz değerli eski dostlarımla bir araya gelerek, hasbihal etmek çok güzel” dedi.  

MURZİOĞLU'NDAN TEŞEKKÜR

Başkan Murzioğlu ise, Samsun’da görev yaptığı süre boyunca uyumlu bir şekilde çalıştıkları Osman Kaymak’a ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür etti.

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.