Orduspor 1967 ile Yılport Samsunspor, Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği depremzedelere destek maçında karşı karşıya geldi.

Yeni Ordu Stadı'nda yapılan maçı, hakem Adem Cinek yönetti. İlk yarısı 2-2 berabere tamamlanan maç, Samsun ekibinin 4-3 galibiyetiyle sona erdi. Taraftarlar, depremden etkilenen illerin isimlerini plaka kodlarının dakikalarında hep bir ağızdan söyledi. Karşılaşmanın geliri depremzedelere bağışlanacak.

"ŞU AN BİRLİK, BERABERLİK, DOSTLUK ZAMANI”

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu kardeş iki kulübün dayanışma içerisinde olmasının çok değerli olduğunu vurgulayarak, "Şu an birlik, beraberlik, dostluk zamanı. Birbirimize destek olma zamanı. Bizi böyle bir maça davet ettikleri için kulüp yönetimine çok teşekkür ederiz." diye konuştu.

“İKİ KARDEŞ ŞEHİR TAKIMININ, DEPREMZEDELER İÇİN DOSTÇA BİR MAÇ”

Orduspor 1967 Teknik Direktörü Cahit Erçevik, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, iki kardeş şehir takımının, depremzedeler için dostça bir maç yaptığını söyledi.

Erçevik, iki takım oyuncularını tebrik ederek, bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan SMG'ye özel açıklamalar: "İlahi adalet yanımızda olacak" Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan SMG'ye özel açıklamalar: "İlahi adalet yanımızda olacak"