ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMININ 235'iNCİSİ

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Bölge Başkanlığı tarafından her ay düzenlenen şehitleri anma programının bu ay 235'incisi gerçekleşti. Programa, aileler, emniyet mensupları, gaziler ve gönüllüler katıldı.

''ŞEHİTLERİMİZİ ANMAK BİZLERİN ASİL GÖREVİ''

EMŞAV Karadeniz Bölge Başkanı Bilal Erim programda yaptığı konuşmada, "Aziz şehitlerimizi anma programının 235.'sini yaptık. 20 yıldan bu zamana kadar her ayın son haftasında yapılan bu program, bundan böyle de devam edecek inşallah. Bu vatan uğruna, bizlerin rahatı için şahadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi anmak, onları yad etmek bizlerin en asli görevidir.'' dedi.

Samsun'da polis okulu kavşağındaki kazada yeni gelişme! Samsun'da polis okulu kavşağındaki kazada yeni gelişme!

''ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUZ''

Başkan Erim, sözlerine şöyle devam etti: ''EMŞAV'da yapılan anma programına şehit ailelerimiz, emniyet mensuplarımız, gazilerimiz ve gönüllülerimiz katıldılar. Bu programa emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Samsun Emniyet Müdürlüğümüz ile birlikte yapılan bu programlar şehit ailelerimizi, şehit yakınlarını ve gazilerimizi memnun etmektedir. Bütün şehitlerimizi rahmetle, minnetle minnetle anıyoruz. Şehit yakınlarımıza başsağlığı diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz. Emniyet teşkilatımıza başarılar diliyoruz. Kahraman gazilerimize sağlıklı ömürler temenni ediyoruz" dedi.


SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.