İMAMOĞLU SAMSUN'DA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu Samsun'a geldi.

VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

İlkadım Belediyesi ve Atakum Belediyesi'ni ziyaret eden İmamoğlu, Atakum Belediyesi ziyareti sırasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

"HEPİNİZİN GURUR DUYACAĞIZ İŞLER YAPACAĞIZ"

İmamoğlu, burada yaptığı konuşmada, dayanışmayı, iş birliğini geliştirmeyi, kentlere, beldelere en üstün hizmet vermeyi ilke edindiklerini belirterek, "Göreceksiniz, hepinizin gurur duyacağı işler yapıyor olacağız bu anlamda. Bugün altılı masa toplanıyor. Altılı masa, memleketimizin tarihinin belki de en önemli ortak akıl masasıdır. Ortak gelecek, ortak umut masasıdır. Şu dönemde her şey siyaset üstüdür, her şey memleketin geleceği içindir." ifadelerini kullandı.

"DEĞİŞİMİ YAŞATACAĞIZ"

Ekrem İmamoğlu, şunları söyledi:

"Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, gerçekten son yerel seçimde büyük dayanışmayla bizlere bu makamların kazanılmasıyla iş birliğinin kazanımını hisseden insanlar olarak katkıyı sunan İYİ Partinin Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendi ve diğer 4 partinin liderleri hep birlikte çok üstün çalışmaları ortaya koyacaklar. Hep birlikte doğru kararları alacaklar ve 2023'te memleketimiz ikinci yüzyılına izlerini, adımlarını tek tek döşüyor olacağız. En küçük bireyinden en deneyimlisine, en doğru metotlarla hiç kimseyi dışarıda bırakmadan, hiç kimseyi siyasi kavramlar ile ayrıştırmadan çok özel bir çabayı, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin hiç görmediği olumlu güzel çabayı hep birlikte göstereceğiz. Büyük bir oyla, çok büyük bir farkla göreceksiniz büyük değişimi bu ülkeye yaşatacağız."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.