Samsun'da Elif Pehlivan ve Ahmet Akpınar tarafından Atakum ilçesine kazandırılan, jakuzi ve masaj hizmetiyle bebeklerin fiziksel ve kişisel gelişimine destek vermeyi amaçlayan Dolly Baby Spa, görkemli bir törenle hizmet vermeye başladı. 

BİRÇOK FAYDASI VAR

Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesi Alaçam Caddesi No:8 adresinde hizmet vermeye başlayan Dolly Baby Spa'nın açılış konuşmasını yapan Elif Pehlivan, "Bebeklerimiz için titizlikle ve hassasiyetle hazırlanmış olan spa merkezimiz için çok büyük emek sarfettik. Spa ve masajın bebeklerimize birçok faydaları var. Suyla tedavi yöntemleriyle bebeklerimizin zihinsel ve motor becerileri gelişir, daha bilinçli, kontrollü hareket etmesini sağlar. Vücuttaki gerginliği azaltır. Psikolojik gelişimi destekler ve bebeğimiz kendisini güvende hisseder. Bebek SPA'sı kolik ve gaz sancısı gibi problemleri de en aza indilmesine yardımcı olan bir yöntem. Spa merkezimiz aynı zamanda bebeklerimiz ve aileleri kaliteli vakit geçirerek, muhteşem bir deneyim sunar. Dolly Baby Spa'nın açılışında yanımda olan Ahmet Akpınar'a, Okyanus Organizasyon'a, Serkan Gençbay'a çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

'EMİN ELLERDE'

Konuşmanın ardından Elif Pehlivan ve beraberindekiler, Dolly Baby Spa'nın açılışını gerçekleştirdi. Pehlivan açılış törenine katılan misafirlere Dolly Baby Spa'yı tanıtarak, bilgi verdi. Pehlivan burada  "Dolly Baby Spa'da 20 yıllık deneyimli hemşire eşliğinde, bebekler hem güvende hem de emin ellerde" ifadelerini kullandı.

17-dolly (2)

17-dolly (5)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.