Özellikle yatırımcılar ve piyasayı yakından takip eden vatandaşlar internette sıkça "Dolar kaç TL? Euro ne kadar?" gibi soruları aratıyor. Peki, 29 Haziran Çarşamba 1 dolar kaç TL oldu? Euro ne kadar? Sterlin kaç TL? Döviz kuruyla ilgili tüm sorularınızın yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz... İşte CANLI ve güncel Dolar/Euro kuru

29 Haziran Çarşamba günü yani haftanın altıncı gününde de dolar ve euro'ya ilişkin kurdaki gelişmeler vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. 'Dolarda son durum 29 Haziran Çarşamba günü (bugün) en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Dolar kaç TL, ne kadar oldu? 29 Haziran Çarşamba dolar ne kadar oldu? Euro kaç TL? Konuya ilişkin ayrıntılar haberimizde.

Dolar ne kadar? 8 Ağustos Pazartesi döviz fiyatlarında son durum Dolar ne kadar? 8 Ağustos Pazartesi döviz fiyatlarında son durum

29 HAZİRAN DOLAR VE EURO FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Dolar, önceki kapanışını 16,5386 TL 'den yaptı. Geçtiğimiz gün Dolar/TL kuru alış fiyatı 16,5383 liradan, satış fiyatı ise 16,5391 liradan işlem gördü.

EURO NE KADAR?

Yüzde -1,40'lık bir değişim yaşayan euro ise geçtiğimiz gün aşağı ibreyi gösterdi. Bir önceki kapanışını 17,5206 TL'den yapan euro 17,4642 TL alış ve 17,5770 TL satış fiyatından işlem gördü.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.