"KIVANÇ DUYUYORUZ"

ÇTB Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz ve ÇTB Meclisi, bir firmanın yönetim kurulu başkanı Ahmet Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi’nde(OSB) yatırım yapan ilk firmalardan biri olan Öztürk’e tebriklerini sunan Başkan Yılmaz, “Çarşamba ve Samsun’un firmalarının kendi sektörlerinde öncü olmasından hep birlikte kıvanç duyuyoruz. Çarşamba’da sanayinin, tarımın ve istihdamın gelişmesi için oluşturulan sanayi bölgelerimizin önemini çok iyi okumamız gerekiyor. Borsa olarak sanayicilerimizin sıkıntılarını ilgili mercilere aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

A W196003 01 622X415

"ÇALIŞAN SAYIMIZI 80'E ULAŞTIRMAYI AMAÇLIYORUZ"

Çarşamba’da OSB'de üretim faaliyetlerine devam ettiklerini söyleyen Ahmet Öztürk ise “Fabrikamızda çalışan sayımızı 80’e ulaştırmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de fabrikalarımızı daha çok çalıştırmamız, daha fazla üretim yapmamız gerekiyor. Meslek okullarımızda daha çok kalifiye elemen yetişmeli” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ 

Yılmaz ile bölgenin ihracat hacmine ilişkin çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan Öztürk, borsa meclis üyelerine fabrikada yürütülen çalışmaları aktardı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, Yılmaz ve meclisine teşekkür etti.

Samsun Atakum'da icradan satılık arsa Samsun Atakum'da icradan satılık arsa

Ziyarette ayrıca firmanın genel müdürü İbrahim Öztürk, ÇTB Meclis Başkanı Hacı Toraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şevket Zeren, Yönetim Kurulu Üyesi Erol Akça, Genel Sekreter Sercan Yaşar, Meclis Üyeleri Mehmet Çalışkan ve Onur Bahattin Yılmaz, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin, İş İnsanı Hayri Erdönmez ve Tescil Takip Memuru Oğuzhan Kılınç hazır bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak