CHP İlçe Başkanlıklarında seçimler devam ediyor. Terme ve Salıpazarı'nda gerçekleşen seçimlerde, Salıpazarı'nda mevcut ilçe başkanı Dursun Derendeli yerine, Şükrü Şimşek, Terme İlçe Başkanlığına ise yeniden İbrahim Yavuz seçildi. 

Bir oy farkla seçimi kazanan Salıpazarı İlçe Başkanı Şimşek, kaybedenin olmadığı bir seçim yaşadıklarını söylerken, Terme İlçe Başkanı Yavuz ise, yeniden kendini bu göreve layık görerek seçenlere teşekkür etti. Kongrelere, CHP İl Başkanı Fatih Türkel ve CHP Samsun Milletvekili Murat Çam, önceki dönem il başkanları Mehmet Kundak, Tufan Akçagöz delegeler ve partililer katıldı.

TÜRKEL BAŞARI DİLEDİ 

Kongrelerde konuşan CHP İl Başkanı Fatih Türkel, “Salıpazarı ve Terme ilçe kongrelerimize katıldık.  kıymetli başkanlarımıza seçilen yönetim kurullarımıza ve örgütümüze başarılar dileriz. Kongremiz ilçelerimize şehrimize, partimize umut getirsin” dedi.

CHP Terme İlçe Başkan İbrahim Yavuz

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne yine yargı şoku! Yürütmeyi durdurma istemi reddedildi Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne yine yargı şoku! Yürütmeyi durdurma istemi reddedildi

CHP Salıpazarı İlçe Başkanı Şükrü Şimşek 

GÖZDE ARI

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.