CHP Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cevat Öncü, 19 Mayıs ilçesinde pazar yeri gezdi, esnaf ziyaretinde bulundu. Sanayi esnafının, pazarcıların, vatandaşların talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Adayı Özcü, seçilmesi halinde yapmayı düşündüğü projeleri anlattı, yerel seçimlerde vatandaşlardan kendisine destek vermesini istedi. Öncü, 19 Mayıs ilçesindeki ziyareti boyunca vatandaşlarla birebir temas kurdu, samimi şekilde sohbet etti, vatandaşlardan ilgi gördü. 

ÇED KOMİSYONU TOPLANTISINA KATILDI

19 Mayıs ilçesindeki ziyaretlerinin ardından Mimarlar Odası Samsun Şubesini ziyaret ederek ÇED Komisyonu toplantısına katıldı. Burada oda yöneticilerine ve katılımcılara yönelik kısa bir konuşma yapan Öncü, “Mimarlar Odası Samsun Şubesi ziyaretini bir seçim çalışmasının ötesinde ciddi bir fikir alışverişi, bazı projeleri Samsun'un kentleşme anlamındaki problemlerini, ihtiyaçlarını konuşabileceğimiz bir ziyaret olarak görüyorum. Meslek odalarımızla birlikte zaten yıllardır Samsun’un sorunlarını konuşuyor, fikirler üretiyor, raporlar hazırlıyoruz. Şimdi de biz masanın diğer tarafına talip olduk” dedi.

"SAMSUN'U YÖNETMEYE TALİP OLDUK"

Samsun’u yönetmeye talip olduklarını vurgulayan Cevat Öncü, “Bunu laf olsun diye söylemiyoruz. Seçildiğimizde toplumun dinamikleriyle, demokratik kitle örgütleriyle birlikte fikir alışverişi yaparak, tartışarak yönetim için yol haritası belirleyeceğiz. Samsun’un problemlerini bildiğimizi, çözümlerine dair fikirlerimiz olduğunu, hep beraber bu fikirleri geliştirebileceğimiz bildiğimiz için talip olduk” ifadelerini kullandı.

Cevat Öncü, ayrıca ölümünün 31’inci yılında Uğur Mumcu için adına yaptırılan parkta yaptırılan anma programına katıldı.

Samsun’da nerede kan bağışı yapılıyor? Kızılay kan verme yerleri 4 Mart Pazartesi Samsun’da nerede kan bağışı yapılıyor? Kızılay kan verme yerleri 4 Mart Pazartesi

(Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.