AK Parti teşkilatından Kurnaz ve Sandıkçı'ya hayırlı olsun ziyareti AK Parti teşkilatından Kurnaz ve Sandıkçı'ya hayırlı olsun ziyareti

“YİNE SOKAKLARDA GEZECEĞİM”

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel, Atakum ilçesi Mevlana Mahallesi’nde bulunan Atakulem 1 Sitesinde düzenlenen halk buluşmasına katıldı. Yaşamının tamamını Atakum’da geçiren birisi olarak, memleketine hizmet etmek için yola çıktığını söyleyen Serhat Türkel, “Bu kentin her bir sokağı çocukluğumun ve gençliğimin izlerini taşıyor. Bu şehrin tüm sorunlarını çözüme kavuşturmayı, Atakum’a aşık birisi olarak boynumun borcu bildim. Çocuklarımızın, esnafımızın, üreticilerimizin ve gençlerimizin umudunu büyütmek için, gelecek kaygılarını gidermek için, sorunlarını çözmek için bu göreve talibim. Yalnızca seçim zamanı değil, ömrüm boyunca olduğu gibi yine bu sokaklarda gezeceğim, yine Atakum ailemin arasından ayrılmayacağım” diye konuştu.

“KAZANAN ATAKUM OLACAK”

Liyakatli kadrolarla, şeffaf, adil ve ulaşılabilir bir belediye yönetimi oluşturacağını söyleyen CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Türkel, “Küçüklerimin Serhat ağabeyi, büyüklerimin Serhat kardeşi olmaya devam edeceğim. “Kazanan Atakum Olacak” diyerek bu yolculuğa çıktık. Çünkü biz, sizlerin güveni ve desteğiyle bu yolculukta memleketimize hizmet edeceğiz. Biz bu yolculukta kentimizi bir marka haline getireceğiz. Şehrimizin tüm potansiyelini ortaya çıkararak esnafımıza can vereceğiz. Biz, Atakum’u memleketimize örnek bir kent haline getireceğiz” şekilde konuştu.

“KOCADAĞ VE AKALAN KALESİNİ TURİZME KAZANDIRACAĞIZ”

Atakum ilçesinde bulunan Akalan ve Kocadağ’ı turizme kazandıracaklarını da söyleyen Türkel, “İlçemiz sınırları içinde bulunan Akalan Mahallemizdeki Akalan Kalesini turizme kazandıracağız. Kocadağ’da Doğa Festivali kapsamında müzik konserleri, yayla şenlikleri gibi etkinlikler düzenleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.