CHP Atakum Belediye Başkan aday adayı Dr. Murat Erkan, 31 Mart 2024 yerel seçim çalışmaları kapsamında sivil toplum örgütlerini, odaları, muhtarları, esnafı ziyaret ederek talep ve öneri dinliyor.

ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİYOR

Dr. Erkan, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu'nu, Samsun Eczacı Odası Başkanı Ecz. Onur Ferhat Karacan ve yönetim kurulu üyelerini, Samsun Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Faysal Çadır ve yönetim kurulu üyelerini, Atakum Adige Kültür Derneği'ni, Atakum Esnaf Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek'i, Samsun Sabit Seyyar Pazarcılar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı Muhammet Yazıcı'yı, Atakum Denizevleri Mahallesi Muhtarı Dursun Yiğit'i, İstiklal Mahallesi Muhtarı Mustafa Tonya'yı, Mevlana Mahallesi Muhtarı Ersin Yazgan'ı ziyaret etti.

ORTAK AKIL SÖZÜ 

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde sorunları dinleyen ve Atakum'un ortak akılla yönetileceğine söz veren Dr. Erkan "Katılımcı belediyecilik olmadan bir kentin yönetilmesini düşünemiyorum. Eşit, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışı olmalı. Kent yönetiminin mahallelerden başladığı, yapılacakların halkın karar verdiği, ortak bütçenin ona göre ayarlandığı bir yönetim anlayışı benimsenmeli. Ortak akılla yürüttüğümüz zaman herkesin çıkarlarına uygun bir süreç yürür ve herkes mutlu olur. Eğer sorumluluk verilirse işin gereğini yerine getiririz" dedi.

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel: "Gençler söz sahibi olacak" CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Serhat Türkel: "Gençler söz sahibi olacak"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.