O ev sahiplerine 4 ayrı ceza! O ev sahiplerine 4 ayrı ceza!

Canik Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenecek programda Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, YKS'ye girecek öğrencilerle bir araya gelerek,  ‘stres yönetimi’, ‘soru çözme teknikleri’, ‘verimli çalışma teknikleri’ ve ‘zaman yönetimi’ gibi konu başlıklarında eğitim verecek.

PERŞEMBE GÜNÜ BULUŞACAK

Sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik desteklerini artırarak sürdüren Canik Belediyesi, Eğitimci-Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu öğrencilerle buluşturacak. YouTube’da kendi alanında en çok aboneye sahip üretici unvanını da elinde bulunduran Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nun katılımıyla, Canik Belediyesi ve Canik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenecek olan ‘YKS’ye 6 Ay Kala Kazanma Navigasyonu’ adlı seminer programı, 7 Aralık Perşembe günü saat 13.00’de Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. 

MOTİVASYONLARINI ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ 

Sınavlara hazırlanan öğrencilere yönelik seminer ve eğitim programlarını sürdürdüklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizin sınav kaygısı yaşamamaları ve sınavlara hazırlık sürecini verimli bir şekilde değerlendirmeleri için onları alanında yetkin isimlerle bir araya getiriyoruz. Yoğun bir tempoyla YKS’ye hazırlanan sevgili öğrencilerimizi bir kez daha Gri Koç Gökhan Müftüoğlu ile buluşturuyoruz. Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, keyifli sunumuyla başarıya giden yolda önemli tüyoları öğrencilerimizle paylaşacak. Öğrencilerimizin YKS’ye yönelik motivasyonlarını daha da artırmayı hedeflediğimiz programımızda onlarla birlikte hem eğleneceğiz hem de öğreneceğiz. Canik’te uzman isimlerin katılımlarıyla öğrencilerimiz için eğitim, seminer ve konferanslar düzenlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.