CANİK'TE 23 NİSAN ÇEKİLİŞİ

Canik Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birbirinden güzel hediyeleri vatandaşlarla buluşturacak. Vatandaşların yoğun bir ilgiyle katılım sağladığı çekiliş programlarına bir yenisini daha ekleyen Canik Belediyesi, 23 Nisan Özel Çekiliş Programı ile yüzlerde tebessüm olmaya devam ediyor. Vatandaşların ‘Bisiklet’, ‘Oyuncu Klavye ve Mouse Seti’, ‘Akıllı Saat’, ‘Bluetooth Kulaklık’ ve ‘Astro Tabu Oyunu’  hediyelerinin sahibi olacağı çekiliş programının son başvuru tarihi 23 Nisan 2024 olarak duyuruldu. 

Samsunlu sporcu Esra Bayrak'tan tarihi başarı! Avrupa Şampiyonu oldu Samsunlu sporcu Esra Bayrak'tan tarihi başarı! Avrupa Şampiyonu oldu

BİRBİRİNDEN ÖZEL HEDİYELER

Canik Belediyesi tarafından ‘23 Nisan Özel Çekilişi’ için yapılan açıklamada, katılımcıların Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarında yer alan çekiliş gönderisinde belirtilen katılım şartlarını dikkatle incelemeleri, katılım yönergesi gereğince Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarının takip edilmesi, ilgili çekiliş gönderisinin X (Twitter) üzerinden retweet yapılması ve beğenilmesi, Instagram üzerinden ise beğenilmesi ve çekiliş gönderisinin  hikâyeye eklenmesi ile her iki sosyal medya platformunda yer alan ilgili çekiliş gönderisinin yorumlar kısmına en az 2 arkadaşın etiketlemesi gerektiği belirtildi. Açıklamada, hediye almaya hak kazanılması için tüm çekiliş şartlarının yerine getirilmesi gerektiği kaydedilirken, vatandaşların 23 Nisan 2024 Salı günü saat 23.59’a kadar çekiliş programına başvuruda bulunabileceği ifade edildi. Çekiliş sonuçları 24 Nisan 2024 Çarşamba günü, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacak.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Aslı Atasoy