Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçenin ulaşım ağını yeni yollarla güçlendirmeye devam ettiklerini ifade etti. Yeni, konforlu ve güvenli yolları vatandaşların hizmetine sunmak için gayretle çalışmaya devam ettiklerini kaydeden Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’teki tüm yolları daha konforlu bir hale getirmek için bakım ve onarım çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirtti. 

AYRIM GÖZETİLMİYOR

“Canik’imizi güvenli ve konforlu yollarla donatmaya devam ediyoruz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, yol açma çalışmalarına da yoğun bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek, “Canik’imize kazandırdığımız yeni yollarla, ilçemizin ulaşım ağını güçlendiriyoruz. Yol çalışmalarımızı, merkez ve kırsal mahalle ayrımı gözetmeksizin hummalı bir şekilde sürdürüyoruz. Ulaşıma yönelik yatırımlarımı hız kesmeden sürdürecek, konforlu ve güvenli yolları vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz” dedi. Canik’te yol açma çalışmaları ile birlikte yol genişletme, yol tesviye, taş parke yol yapım çalışmalarını da aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, ekiplerle birlikte mesai mefhumu gözetmeden çalıştıklarını belirtti.

Samsun'da Nebiyan Doğa ve İzcilik Kampı kapılarını gençlere açıyor Samsun'da Nebiyan Doğa ve İzcilik Kampı kapılarını gençlere açıyor

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELÇİN ABDİK