REGAİB KANDİLİ DUALARLA İDRAK EDİLDİ

Canik Belediyesi tarafından Canik Meydan Cami’nde düzenlenen programda vatandaşlar Regaib Kandili’ni hep birlikte karşıladı. Akşam namazının ardından başlayan programda Canik 15 Temmuz Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti, Mevlid-i Şerif ve ilahiler okundu. Okunan Mevlid-i Şerif ve ilahilere eşlik eden vatandaşlar, Regaib Kandili’ni yatsı namazına kadar dualarla idrak etti. 

Samsun'daki korkunç cinayette detaylar ortaya çıktı! Uyuşturucu ayrıntısı Samsun'daki korkunç cinayette detaylar ortaya çıktı! Uyuşturucu ayrıntısı

GÖNÜLLER MANEVİ HUZURLA DOLDU

Vatandaşların Regaib Kandili’ni ve mübarek üç aylarını tebrik eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Rahmet ve bereket kapılarının ardına kadar açıldığı Regaib Kandili’ni hemşehrilerimizle birlikte dualarla idrak ettik. İlçemizde mağfiret iklimi mübarek üç aylara ve Regaib gecesine yeniden kavuşmanın mutluğu ve sevincini hep birlikte yaşadık. İnşallah Yüce Mevla bizleri sağlık ve huzurla Leyle-i Kadir’e, ardından Ramazan Bayramı’na ulaştırır. Hemşehrimlerimin, milletimizin ve tüm İslam âleminin Regaib Kandili'ni ve mübarek üç aylarını tebrik ediyor, bu mübarek zamanları birlik ve beraberlik içerisinde, verimli bir şekilde istifade edebilmeyi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. 

Canik Meydan Cami’nde gerçekleştirilen program Canik Belediyesi Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Canik Belediyesi programın ardından vatandaşlara lokma ikramında bulundu ve gül suyu hediye etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.