ALTIN MADALYALARIN SAHİBİ OLDU

Samsun’un Canik Belediyespor Kulübü milli sporcusu Ali Topaloğlu, yeni bir rekora imza atarak dünya rekoru kırdı. Ankara’da düzenlenen Özel Sporcular Atletizm Atmalar Türkiye Şampiyonası’nda gülle atma ve disk atma branşında Türkiye Şampiyonu olan Canik Belediyespor Kulübü milli sporcusu Ali Topaloğlu, altın madalyaların sahibi oldu. Gülle Atma branşında Dünya ve Avrupa şampiyonalarındaki kendisine ait olan 10.49 metre derecesindeki rekorunu 11.13 metreye taşıyarak imza attığı dünya rekoruyla Türkiye şampiyonu olan Canikli milli sporcu Ali Topaloğlu, aynı şampiyonada disk atma branşında ise elde ettiği 25.64 metrelik derecesiyle Türkiye rekoru kırdı.

BAŞKAN SANDIKÇIDAN TEBRİK 

Canik Belediyespor Kulübü milli sporcusu Ali Topaloğlu’nu başarılarından dolayı tebrik eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik Belediyespor Kulübü milli sporcumuz Ali Topaloğlu kariyerine yeni başarılar ekleyerek bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Rekorlar kırarak bir kez daha Türkiye Şampiyonu olan Canik Belediyespor Kulübü milli sporcumuz Ali Topaloğlu’nu yürekten kutluyorum. Sporcularımızın yetişmesinde ve başarılarında katkı bulunan ailelerine, Özel Sporcular Milli Takım Antrenörümüz Şükran Ergün’e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Caminin kapısı kilitli kaldı: Samsun'da o mahalle yıllardır imam bekliyor! Caminin kapısı kilitli kaldı: Samsun'da o mahalle yıllardır imam bekliyor!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.