Canik Belediyesi, YKS'ye girecek öğrenciler için ilçede düzenlediği seminerle Eğitimci-Yazar Gri Koç Gökhan Müftüoğlu’nu öğrencilerle bir araya getirdi. Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve öğrencilerin yoğun bir ilgi gösterdiği programda, ‘YKS Soru Çözme Teknikleri’, ‘Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, ‘TYT, AYT Konu Çalışmaları’ ve ‘Doğru Yardımcı Kaynak Kullanma’ konu başlıklarında bilgiler aktardı.

Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, öğrencilerin yoğun bir ilgiyle katıldığı seminer programında, YKS’de başarıya ulaşmaya dair önemli bilgiler paylaşırken, öğrencilerle birlikte atölye çalışmaları gerçekleştirdi. Öğrencilere kendi yaşamından kesitler aktaran Gri Koç Gökhan Müftüoğlu, sınav motivasyonu ve odak konularında da anlatımlar gerçekleştirdi. Gri Koç Müftüoğlu, programın ardından öğrencilerin sorularını yanıtladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz: "Bu mücadelenin galibi AK Parti olacak" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz: "Bu mücadelenin galibi AK Parti olacak"

Programa, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik İlçe Milli Eğitim Müdürü Zahit Köseoğlu, şube müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.