Canik Belediyesi, ilçede çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yol çalışmalarından temizlik çalışmalarına kadar vatandaşların konforlu ve güvenli bir şekilde yaşam sürmesi için çalışan Canik Belediyesi ekipleri, program dahilinde çalışmaları süratle tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunuyor. Canik'te ekipler tarafından gerçekleştiren çalışmaları yakından takip eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçenin her köşesinde çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiğini belirterek, "Vatandaşlarımız için sahada gece gündüz demeden çalışıyoruz" diye konuştu.

YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

İlçede belirlenen program dahilinde yol çalışmalarının büyük bir özveriyle devam ettiğini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Büyük bir özenle çalışarak
vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebileceği yeni yolları ilçemize kazandırıyoruz. Mesai mefhumu gözetmeden çalışıyor, asfalt, taş parke ve beton yol çalışmalarımızı, çalışma planımız doğrultusunda süratle tamamlıyoruz. Yol açma çalışmalarımızla Canik'imizin ulaşım ağını güçlendirmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

DİP KÖŞE TEMİZLİK

Canik'te temizlik çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, yaz aylarında artış gösteren karasinek, sivrisinek ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarının yapıldığını ifade etti. Başkan Sandıkçı, "Ekiplerimizle birlikte ilçemizin her köşesini özveriyle temizlemeye devam ediyoruz. Yıkama, yabani ot temizleme ve çim biçme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle yaz aylarında artış gösteren sivrisinek, karasinek ve larvalara karşı tüm mahallelerimizi düzenli olarak ilaçlıyoruz. Vatandaşlarımız için sahada gece gündüz demeden çalışıyoruz. Kendilerinin herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşmaması için gerekli her türlü tedbiri alıyoruz" ifadelerini kullandı.

Terme'de Şehitler Anıtı yapıldı Terme'de Şehitler Anıtı yapıldı

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.