CANİK'TE SOSYAL YARDIM DESTEKLARİ SÜRÜYOR

Canik Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlara yönelik desteklerini sürdürüyor. Özenle hazırlanan gıda kolilerini ilçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlara ulaştıran Canik Belediyesi, akülü ve manuel tekerlekli sandalye, glütensiz gıda, günlük sıcak yemek ve alışveriş kartı desteklerine devam ediyor.

Çalışan emeklilerin merakla bekledikleri tarih netleşti! 5 bin TL ikramiye ne zaman yatırılacak? Çalışan emeklilerin merakla bekledikleri tarih netleşti! 5 bin TL ikramiye ne zaman yatırılacak?

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞI

İlçedeki ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşların belirlenen tüm ihtiyaçlarının hazırlanarak kendilerine ulaştırıldığını ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde sosyal yardım çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyor, ihtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlarımızın belirlenen tüm ihtiyaçlarını süratle karşılıyoruz. Kadın-Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimizle birlikte vatandaşlarımızı kapı kapı ziyaret ediyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri ve tespitlerimiz çerçevesinde belirlenen tüm ihtiyaçları özenle hazırlayıp evlerine ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi, dar gelirli ve engelli vatandaşlarımızın takiplerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Gönül belediyeciliği anlayışımızla büyük bir azim ve gayretle ilçemize ve vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.