Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Uludağ Mahallesi Semt Pazarı’nda pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi projeler ve yatırımlarla kalkındırmaya devam ediyoruz. İlçemiz için kaybedecek bir dakikamız bile yok” diye konuştu.

Bayram sonrası akaryakıt fiyatları zamlandı mı? İşte 13 Nisan Cumartesi Samsun akaryakıt fiyatları Bayram sonrası akaryakıt fiyatları zamlandı mı? İşte 13 Nisan Cumartesi Samsun akaryakıt fiyatları

“HIZ KESMEDEN YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK”

Samsun Şehir Hastanesi, Canik Yeni Bulvar Yolu, Canik Halk Kütüphanesi ve Etüt Merkezi, Canik Hükümet Konağı, Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Canik Polis Merkezi, Mert Irmağı Islahı Projesi ve daha pek çok uzun yıllar vatandaşlara hizmet edecek eserleri ilçeye kazandırdıklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Türkiye Yüzyılı’nda geleceğe yönelik çalışmalarımızla ömürlük eserleri ilçemize kazandırdık. Projeler ve yatırımlarla ilçemize değer katarken, hemşehrilerimizin kamu hizmetlerine yerinde ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı hemşehrilerimizin desteğiyle sandıktan zaferle ayrılacak, Canik’te hemşehrehrilerimizle gönül gönüle gerçek belediyeciliği sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.