Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kapı kapı ve sokak dokak dolaşarak sosyal belediyecilikte de çalışmaların sürdüğünü belirterek,  her an vatandaşların yanında olduklarını söyledi. 

"TÜM EKİPLER GÖREVDE"

Başkan Sandıkçı ve eşi Selma Sandıkçı Karşıyaka ve Belediye Evleri  yaşayan kadınlarla kahvaltı programında bir araya geldi. Canikli kadınlara belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan İbrahim Sandıkçı, davetlilerin taleplerini dinledi.  Sosyal belediyecilik çalışmalarına vurgu yapan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşımıza verdiğimiz hizmetlerimiz tüm ekip arkadaşlarımız gayretleriyle devam ediyor. Canik Belediyesi olarak her an vatandaşlarımızın yanındayız. Kapı kapı, sokak sokak dolaşarak ilçe halkımıza ulaşıyoruz” dedi. 

"EĞİTİMDE MARKAYIZ"

Çocukların ve gençlerin eğitimine büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi olarak ilçede eğitimle ilgili pek çok projeyi ve faaliyeti hayata geçirdiklerini belirtti. Başkan Sandıkçı “İlçemize kazandırdığımız Fen Lisesi ve proje okullarımızla birlikte eğitimde marka haline geldik. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

"TAM DESTEK"

Gençlerin ve çocukların eğitim hayatında her zaman yanlarında olduklarını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Gençlerimizin eğitim yolunda emin adımlarla ilerlemeleri adına elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. Gençlerimizin sınav ücretleri de dahil olmak üzere her türlü desteği onlara sağlıyoruz. Sizlerden aileler olarak çocuklarımızın eğitimiyle ilgili yaşanan her türlü eksikliği bize bildirmenizi istiyoruz. Onların eğitiminde yaşanan aksaklıkları bize iletmezseniz size hakkımı helal etmem” diye konuştu.

CEP TELEFONU NUMARASINI PAYLAŞTI

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı gerçekleştirdiği sunumun ardından davetlilerin sorularını cevaplandırdı. Cep telefonu numarasını ekrana yansıtarak davetlilerle paylaşan Başkan İbrahim Sandıkçı, “Her türlü taleplerinizi bana rahatlıkla iletebilirsiniz. Cep telefonum yirmi dört saat açık. Gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse cep telefonumdan istediğiniz an bana ulaşabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde iki ayrı salonda gerçekleştirilen kahvaltı programına yaklaşık 900 davetli katıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN