Samsun'da, müşterilerinin yaşam kalitesini artırmak ve hayallerini gerçekleştirmek için en kaliteli ve güvenilir emlak hizmetlerini sunmak adına 13 yıl önce yola çıkan, tecrübeli kadrosuyla profesyonel hizmet veren Bulut Emlak, 2023'te elde ettikleri başarıları özel bir etkinlikle taçlandırdı. 

Bulut Emlak Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülkadir Bulut, Ali Çelik ve İbrahim Altun önderliğinde bir otelde düzenlenen etkinlikte 2023 yılının en başarılı danışmanları ödüllendirildi. 2024 hedeflerinin de konuşulduğu gecede ayrıca çalışanlar eğlenerek moral depoladı. Bulut Emlak danışmanlarından Recep Ali Yıldırım ve Selahattin Karaca ise gösterdikleri performanstan dolayı üstün başarı ödülüne layık görüldü.

"BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR"

2023 yılında önemli başarılara imza attıklarını dile getiren ve personele seslenen Bulut Emlak Yönetim Kurulu Üyelerinden Abdülkadir Bulut, "Zorlukları fırsatlara dönüştürdük ve daha iyi hizmet sunmak için çabaladık. Bu başarılarımız, sizlerin gayreti ve iş birliğiyle mümkün oldu. 2023, bizim için büyüme ve değişimle dolu bir yıl oldu. Yeni şubemizi açtık, iş birlikleri geliştirdik ve işimizi daha da ileriye taşımak için adımlar attık. Bu süreçte, her birinizin katkısı büyük oldu ve Bulut Emlak ailesi daha da güçlendi. Dadece geçmiş başarılarımızı değil, gelecek hedeflerimizi de kutlamak için bir aradayız. Yeni projelerimizle büyümeye devam edeceğiz ve müşterilerimize daha fazla değer sunacağız. 2024 yılında da adil ve şeffaf bir yönetim şekli ile sizlere hizmet sunmaya hazırım. Adaletin doğru işlediği bir iş yerinde huzurun ve mutluluğun olduğu inancındayım. Sloganımız birlikten güç doğar. Birlikte çalışarak, daha da ileriye gideceğimize ve daha nice başarılara ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

"HEDEFLERE ULAŞILACAK"

2024 yılı hedeflerine ulaşmak için çalışacaklarını belirten Bulut Emlak Yönetim Kurulu Üyelerinden İbrahim Altun da, "Ben turuncu ve mavi yöneticiniz olarak sizi
daha iyiye taşımak için hazırım. Sizlerin de çabası ile birlikte daha iyi bir ekip haline geleceğiz hedeflerimize ulaşacağız" diye konuştu.

Muhammet Üstün ile Üstün Siyaset 1 Mart Cuma Muhammet Üstün ile Üstün Siyaset 1 Mart Cuma

EKİBE TEŞEKKÜR ETTİ

Bulut Emlak Yönetim Kurulu Üyelerinden Ali Çelik ise şunları söyledi: "2023 yeniliklerle dolu bir yıl oldu. Bildiğiniz üzere yeni şubemizin açılışını gerçekleştirdik ve yeni yılda kurmuş olduğumuz beyaz ekibimizin yöneticisi olarak karşınızdayım. Ekibime olan inancım doğrultusunda başarılarla dolu bir yıl geçireceğimize eminim. Hepinizi gönülden kutluyor başarılar diliyorum. Arka planda çalışan her gün işlerimizi kolaylaştırmak ve Bulut Emlak'a değer katmak için çaba harcayan bir ekibimiz var."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.