ÇALIŞTAY ÖNCESİ DEĞERLENDİRME

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak, yönetim kurulu üyeleri ve Samsun Akademik Odalar Birlikteliği (SAOB) Dönem Sözcüsü Cevat Öncü ile bir araya gelerek, ilçede gerçekleştirilecek deprem çalıştayı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

'Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na Samsun damgası 'Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na Samsun damgası

"ORTAK AKILLA BİLİMSEL YOL HARİTASI"

Üniversite, meslek odaları ve deprem uzmanlarının desteğiyle ilçede düzenlenecek çalıştayla hem farkındalık yaratacaklarını hem de ortak akılla akademik ve bilimsel bir yol haritası çizeceklerini kaydeden Başkan Deveci, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Hüseyin Talak,  yönetim kurulu üyeleri ve Samsun Akademik Odalar Birlikteliği Dönem Sözcüsü Cevat Öncü ile bir araya geldik. Yapı Kontrol Müdürümüz Nurşen Dikmen ve teknik personelimizin de bulunduğu görüşmede, ülkemizin yaşadığı deprem felaketi sonrasında belediyemiz ev sahipliğinde düzenlenecek olan çalıştay ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.