Havza'da yollar yenileniyor! Başkan Sebahattin Özdemir: Çalışmalarımızı sürdüreceğiz Havza'da yollar yenileniyor! Başkan Sebahattin Özdemir: Çalışmalarımızı sürdüreceğiz

ALİ YERLİKAYA'DAN MOTOSİKLET HEDİYESİ 

Bir motosiklet sürücüsüne baba şefkatiyle yaklaşıp, kaza yapmaması için nasihat verdiği video ile tanınan Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde Şahin görevlisi Alper Gökhan Yıldırım’a İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından motosikleti yenilendi. 

"BAŞIMIZIN TACI"

Bakan Yerlikaya, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tüm Türkiye, onu genç bir motosiklet sürücüsüne baba şefkatiyle yaklaşıp, kaza yapmaması için nasihat verdiği video ile tanımıştı. ‘Ama ölürsen ne yapacağız yavrum’ sözleri hepimizi duygulandırmıştı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde Şahin görevlisi Alper Gökhan Yıldırım kardeşimizi Bakanlığımızda misafir edip, görevinde kullandığı motosikletini yenisiyle değiştirdik. Ülkemizin huzuru ve güvenliği için çalışan her bir personelimiz başımızın tacıdır” ifadelerine yer verdi.

NE OLMUŞTU? 

Samsun Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli 15 yıllık polis memuru Alper Gökhan Yıldırım, Atakum ilçesi Atatürk Bulvarı'nda hızlı bir şekilde seyir halinde olan 27 yaşındaki motosiklet sürücüsünü durdurarak, ‘Ama ölürsen ne yapacağız yavrum’ sözlerini kullanmış, sosyal medyada paylaşılan o anların görüntüsü milyonların gönlünü fethetmişti. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.