Aydınlar Group bünyesindeki Karadeniz Laminat Parke ve Aykar Konut firmasının sahibi Sezgin Aydın, sektörün önde gelen isimlerini gerçekleştirdikleri geleneksel iftar yemeğinde bir araya getirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Samsun'un markası Aydınlar Group, Tekkeköy ilçesindeki Grand Premium Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen iftar programında çok sayıda davetliye ev sahipliği yaptı. Dualarla iftarın açıldığı program, samazen gösterisiyle devam etti. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemeğe katılanlar, böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptığı için iş insanı Sezgin Aydın'a teşekkür etti.

ALLAH BİRLİĞİMİZİ BOZMASIN 

Samsun Medya Grubu mikrofonlarına açıklamalarda bulunan Aydınlar Group Karadeniz Laminant Parke ve Aykar Konut sahibi Sezgin Aydın, "Bugün Türkiye'nin dört bir yanından gelen iş ortaklarımızla 7. geleneksel iftar programımızı gerçekleştirdik.  Erzurum’dan, Ardahan’dan, Tokat’tan, Fatsa’dan birçok ilden iş ortaklarımızla beraber bin kişiyi ağırladık. Tüm halkımızın Ramazan ayı ve yakınlaşan mübarek Kadir Gecesi hayırlara vesile olsun. Allah’ım birliğimizi, dirliğimizi bozmasın" dedi. 

BÖLGEDE BİR İLK

Aydınlar Group hakkında da bilgi veren Sezgin Aydın, "1992 yılında ustalıkla başlayan serüvenimiz 2004 yılında da Karadeniz Laminant Parke A.Ş.'nin kurulmasıyla devam etti. Laminat parke, iç kapı, çelik kapı, mobilya, PVC bunların üretimini yapıyoruz. Bayiliklerimiz var. 2010 yılında AYKAR Konut'u kurduk. Bine aşkın projemizi bitirdik. Şu anda 500'ü aşkın devam eden 1+1, 2+1 projelerimiz var. Sanayide yeni bir shovroom açtık. Her katı ayrı ayrı 200 metrekareden oluşuyor. Her katında ayrı ayrı ürünlerimiz var. Bölgemizde olmayan bir şeyi yaptık. Bu showroomu Samsun'a kazandırdık. Bir katı parke, bir katı kapı, bir katı seramik, bir katı mobilya. Bu şekilde hizmet vermekteyiz. Bir inşatta ne gerekliyse hepsi var. Kapı, laminat, PVC, mobilya üretimi, seramik hepsi mevcuttur. Bizler daha iyi, daha güzel hizmet nasıl verebiliriz diye çalışıyoruz. Tüm çabamız çıtayı her zaman daha yukarıya taşımak."

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ MEMNUN KALDI

İftar davetine katılan sektör temsilcileri ise Sezgin Aydın'a teşekkür ederek, mutluluklarını dile getirdi.

İNSANLARI KAYNAŞTIRIYOR

Yakup AYDIN:  Sezgin Bey her zaman sektörü böylesine güzel bir etkinlikle buluşturuyor. Çok sevdiğimiz bir arkadaşımız. Allah tüm hizmetlerinde ona yardımcı olsun. Bünyesinde de çok kişi çalıştırıyor. Daha yeni bir zor süreçten geçtik. Böyle ortamlara, insanların birbirine kaynaşmasına gerçekten ihtiyaç var. Bunları da Sezgin gibi arkadaşlarımız sağlıyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

ÇOK GÜZEL BİR ORTAM

Aydınlar Group Mali Müşeviri Sinan Özgür TEKİN: Böyle güzel bir atmosferde, güzel bir ortamı bizlere sunan Sezgin Aydın ve ekibine teşekkürlerimiz sunuyoruz. Allah kabul etsin. 

GÜZEL İŞLER BAŞARIYORUZ

Yaver CENGİZ (İnşaat firması sahibi): Sezgin beye, bu iftar programı için teşekkür ederiz. Çok güzel bir program oldu. Kendisi yıllardır bu programını sürdürüyor. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kendisiyle iş birlikteliğimiz de var. Güzel işler başarıyoruz. İnşallah daha güzel yerlere geleceğine inanıyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. 

SEZGİN AYDIN'A TEŞEKKÜR

Batuhan USTAEL (Özel bir firmanın bölge sorumlusu): Aydınlar Group ailesine, Sezgin Aydın ağabeyimize çok teşekkür ediyorum. Geçen sene ve bu sene çok güzel programlar gerçekleştirildi. İnşallah gelecek senelerde de, bu organizasyonları yapmayı nasip eder Allah’ım.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Ünal YETKİN: (Bir şirketin yönetim kurulu başkanı) : Aydınlar Group'un verdiği bu davetten dolayı kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz. Bizler de kendilerinin daha iyi yerlere gelmesini istiyoruz. Bu ailede olduğumuz için çok mutluyuz. 

BORA KARA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.