Yılport Samsunspor, Gaziantep FK maçına hazırlanıyor! Hedef galibiyet Yılport Samsunspor, Gaziantep FK maçına hazırlanıyor! Hedef galibiyet

Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor'un bir süredir yakından ilgilendiği Hulk transferinde Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın anlaşmanın doğru olmadığını açıklamasının ardından Atlético Mineiro'nun futbol direktörü Rodrigo Caetano'dan bir açıklama geldi.  Konuya ilişkin konuşan Atlético Mineiro'nun futbol direktörü Rodrigo Caetano, transferde adı kırmızı-beyazlı kulüp ile geçen Brezilyalı futbolcu Hulk ile ilgili açıklamalarda bulunarak, "Hulk için bir teklifimiz olmadı. Paha biçilemez ve pazarlık konusu olamaz. Bu kadar basit" ifadelerini kullandı.

Süper Lig ekibi Samsunspor'dan Hulk hamlesi | Transfermarkt

MİNEİRO'DAN AÇIKLAMA GELDİ

Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım'ın açıklamasının ardından bir açıklamada Atletico Mineiro Kulübü'nden geldi. Mineiro'nun futbol direktörü Rodrigo Caetano, Hulk'un Türkiye'de Samsunspor'a gitme ihtimalini reddettiğini açıkladı. Dış basına düşen açıklamada şu ifadelere yer verildi; Hulk için bir teklifimiz olmadı. Paha biçilemez ve pazarlık konusu olamaz. Bu kadar basit".

NEDİM AYDIN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.